Duże torebki Małe torebki Nowoczesne torebki Torebki damskie

Torebki odpowiednie do stroju i okazji

Torebki w każdej sytuacji powinny być dopasowane w zależności od okazji – czy jest to codzienne wyjście do pracy, na zakupy czy na uczelnię, czy jest to uroczyste wyjście na imprezę rodzinną, Sylwestra, a może do teatru. Na imprezy typu wesele, komunia czy chrzciny doskonale nadają się kopertówki – małe, często wymyślne designerskie torebki damskie.

Ponieważ przy takich okazjach nie zabieramy ze sobą zbyt wiele rzeczy, mały rozmiar nie jest przeszkodą. Kopertówka z powodzeniem zmieści szminkę, puder kompaktowy, komórkę i chusteczki. Kopertówka może być noszona pod pacha, w zgięciu łokcia lub na ramieniu, jeśli jest wyposażona w dodatkowy pasek. Na imprezie świetnie sprawdzi się także elegancki i nieco bardziej pojemny kuferek. Sztywna konstrukcja uniemożliwia noszenie tego typu torebki przy ciele, jednak zgrabne i często ozdobne uchwyty pozwalają na wygodne przenoszenie torebki w dłoni.

Codzienne i biznesowe nowoczesne torebki damskie

Do pracy i na wyjścia do miasta czy do szkoły potrzebna jest nam bardziej praktyczna torebka. Musi być przede wszystkim pojemna i wytrzymała, ponieważ może się zdarzyć, że będziemy w niej przenosić drobne zakupy, dokumenty czy książki. Ponieważ nie zawsze możemy sobie pozwolić na noszenie kolorowych i krzykliwych dodatków, codzienna torebka powinna być raczej klasyczna i stonowana. Uniwersalny model w czarnym, szarym, brązowym lub granatowym kolorze sprawdzi się niemal z każdym zestawem odzieży.

Świetną propozycja dla pań, które potrzebują torebki spełniającej kryteria funkcjonalności, wygody i estetyki będą torebki shopperki, torebki listonoszki oraz torebki aktówki. Wszystkie należą do torebek o co najmniej średnim rozmiarze, są praktyczne i sprawdzają się w różnych sytuacjach – zarówno codziennych, jak i biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top