Duże torebki Nowoczesne torebki Shopperka Torebki damskie

Shopper bag – nowoczesne torebki damskie nie tylko na zakupy

W ostatnich latach na wybiegach modowych oraz na ulicach zagościły duże torby przypominające torbę na zakupy. Są to tak zwane shopper bags czy inaczej mówiąc  shopperki. Niektóre modele to iście designerskie torebki damskie, które można nosić nie tylko na zakupy, do pracy, na wyjścia wieczorne, lecz także zabrać je w podróż.

Shopperka ma zazwyczaj większy niż przeciętny rozmiar, czyli pomieści rzeczy o gabarytach większych niż format A4. Torebka typu shopper bag jest pojemna. Składa się zazwyczaj z jednej komory, nie ma podszewki, a jej rączki są bardzo wytrzymałe. Ideą projektantów tworzących pierwsze modele shopperek było bowiem stworzenie torebki, która zmieści wszystko, co potrzebne i to, co być może kiedyś się przyda.

Urok dużej torby

Rozmiar shopperki to kluczowa cecha, która pozwala wyróżnić ją spośród innych typów torebek. Shopper bag jest duża i pakowna. Na rynku dostępne są egzemplarze wykonane ze skóry naturalnej, ekoskóry, płótna lub innego rodzaju tekstyliów, a także z nowoczesnych tworzyw PVC. Występują w wielu kolorach i wzorach, choć najczęściej spotkać można jednobarwne modele. Shopperka najlepiej współgra z casualowym strojem – na przykład jeansami, sportowymi butami i niezobowiązująca górą stroju. Oczywiście odpowiednio dobrany model można założyć także do bardziej oficjalnej stylizacji. Komu pasuje shopperka?

Może ją nosić oczywiście każdy, jednak warto pamiętać, że torebka powinna być praktyczną, ale jednak ozdobą. Z dużą torbą lepiej wyglądają osoby wysokie. Obszerne shopperki mogą przytłoczyć całą stylizację kogoś o drobnej posturze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top