Małe torebki Nowoczesne torebki Torebki damskie

Kuferek, czyli torebka na różne okazje

Dużą popularnością wśród pań cieszą się ostatnio kuferki, które idealnie nadają się zarówno do noszenia do codziennych stylizacji, jak i w okolicznościach biznesowych. Kuferek weźmiesz do ręki lub zarzucisz na ramię – bez względu na sposób noszenia, zawsze będziesz wyglądać elegancko.

Ten typ torebek damskich przypomina kształtem i formą dawne torby lekarskie, dlatego nazywany jest czasami „doktorką”. Nowoczesne torebki damskie typu kuferek charakteryzują się klasycznym kształtem i prostotą formy, co przekłada się na bardzo szykowny wygląd. Kuferek ma uniwersalny rozmiar – nie będzie optycznie powiększał Twojej sylwetki i pomieścisz w nim wszystkie niezbędne akcesoria.

Cechy kuferka

Kuferki to designerskie torebki damskie, które charakteryzują się eleganckim wyglądem. Mają pudełkową formę o kształcie owalnym lub kanciastym. Ich forma przypomina trapez, czyli podstawa jest nieco szersza niż góra torebki. Kuferek ma usztywnione ścianki, dzięki czemu wygląda jak skrzyneczka z uchwytem. Nosi się go zazwyczaj w ręce lub na przegubie, jeśli rączki są wystarczająco długie. Niektóre modele maja dopinane paski, dzięki którym kuferek można nosić jak klasyczną torebkę na ramię.

Torby te występują w różnych rozmiarach – od małych, eleganckich kuferków świetnych na wieczorne wyjścia i bankiety, poprzez średniej wielkości torebki na codzienne wyjścia do miasta i do pracy, aż po całkiem obszerne egzemplarze, w których zmieścimy z powodzeniem portfel, dokumenty czy małą kosmetyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top