Duże torebki Małe torebki Nowoczesne torebki

Jaka torebka jest idealna na wakacje?

Kiedy wybierasz torebkę, którą zabierzesz ze sobą na urlop, powinnaś w pierwszej kolejności kierować się wygodą. Podczas wakacyjnego wypoczynku właśnie to liczy się najbardziej. A jeśli w podróż wyruszasz samolotem, to istotny jest również rozmiar Twojej torebki. Nie może ona być też zbyt twarda i sztywna, ponieważ z całą pewnością uprzykrzy Ci zwiedzanie, wpijając się w ciało.

Ważne jest też, by torebka była w miarę lekka, by swoją wagą nie dociążała zawartości. Istotny jest też materiał, z którego została wykonana – czy jest on odporna na wilgoć, zabrudzenia i działanie promieni słonecznych.  Niektóre nowoczesne torebki damskie są wykonane z innowacyjnych tworzyw, które  można myć, prać, a Wspomniany już rozmiar Twojej torebki będzie miał znaczenie, gdy chcesz ją zabrać na pokład samolotu. Wiele linii lotniczych zezwala na posiadanie bagażu podręcznego, jednak może się ukazać, że wraz z walizką nie zabierzesz na pokład nawet małej torebki. Pamiętaj więc, by była odpowiednio elastyczna i miękka, bo być może zostaniesz poproszony, by schować ją do większej torby.

Rozmiar ma znaczenie – wielkość torebki na wakacje

Kiedy wybieramy się na wakacje, okazuje się, że pod ręką warto mieć wiele rzeczy – okulary przeciwsłoneczne, czytnik lub książkę, smartfon, tablet, wodę, olejek do opalania, proszki przeciwbólowe, coś na komary i jeszcze mnóstwo innych rzeczy. I oczywiście wszystko to musi się znaleźć w damskiej torebce. Jeśli zamierzasz zabierać ze sobą w podróż dużo tzw. „przydasiów”, wybierz raczej pojemny plecak lub większa torebkę z przegródkami.

Nowoczesne torebki damskie z pewnością będą miały odpowiednie kieszonki i wpinki, w których schowasz to, co (przynajmniej według Ciebie) niezbędne. Mała torebka na urlop sprawdzi się, gdy wakacyjny czas masz zamiar poświęcić na krótkie, zorganizowane wypady po okolicznych zabytkach – wtedy, gdy nie musisz nosić ze sobą całego centrum dowodzenia w przypadkach trudnych. Oczywiście jeśli najważniejszy jest dla Ciebie styl i szyk z pewnością postawisz na designerskie torebki damskie. I tak też jest świetnie. Najważniejsze, abyś na wakacjach była po prostu szczęśliwa. A jeśli Twoja modna i stylowa torebka będzie za ciężka? Z pewnością poniesie ją Twój rycerz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top