Duże torebki Małe torebki Nowoczesne torebki Torebki damskie

Duża czy mała, byle się przydała

Tytułowy dylemat pozostaje nierozstrzygnięty odkąd pojawiły się torebki damskie. To właśnie dlatego wiele pań ma w szafie egzemplarze w przynajmniej kilku rozmiarach. Przyda się zarówno kopertówka, nieco większa torebka na pasku, elegancka torba do pracy, jak i pojemna shopper bag czy praktyczna listonoszka.

Każda z nich przyda się na inną okazję. Obszerną torbę weźmiemy na zakupy i wrzucimy do niej siatkę z owocami i innymi wiktuałami lub zabierzemy ją na wyjście wieczorne, na którym po kilku godzinach zabawy trzeba będzie zamienić szpilki na baletki. Designerskie torebki damskie – np. kopertówkę czy kuferek – weźmiemy na bankiet lub wyjście do teatru, a listonoszkę do pracy lub na uczelnię. Czy musimy zaopatrywać się w każdy rodzaj torebek? Na szczęście na rynku dostępne są wersje, które łączą w sobie różne funkcje i można je wykorzystać na różne okazje – i te bardziej, i te mniej oficjalne.

Nowoczesne torebki damskie, czyli ładne, modne i wygodne

Dla większości kobiet torebka damska musi być przede wszystkim efektowna, czyli przyciągać wzrok fasonem, kolorem, formą czy jakością wykonania. Bez tego żadna z nas nie zaszczyci jej nawet cieniem zainteresowania. Kiedy już nacieszymy oko, zaczynamy oglądać wybrany model bliżej, by znaleźć wszystkie potrzebne nam funkcjonalności. Dobrze, gdy torebka ma solidny zamek, podszewkę, sztywne dno i kieszonki, do których można włożyć dokumenty, komórkę czy portfel. Wiele pań wybiera modele z dopinaną w środku saszetką, którą można wykorzystać jako portfel i schowek na dokumenty.

Nie bez znaczenia przy wyborze torebki jest aktualność względem trendów panujących na rynku. Niektóre z pań z kolei wybierają wyłącznie markowe, designerskie torebki damskie, które można zaliczyć do modowej klasyki. Klucz do udanego zakupu torebki to wypadkowa gustu, funkcjonalności i dobrej ceny. Kiedy uda się nam spełnić wszystkie wymienione kryteria, satysfakcja z zakupu gwarantowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top