Duże torebki Nowoczesne torebki Shopperka Torebki damskie

Dobierz torebkę do sylwetki

Na nasz wizerunek składa się strój i dobrane do niego dodatki. Buty, biżuteria i torebka to rzeczy, które zdobią i domykają stylizację. Tak jak całość garderoby, tak dodatki należy dobrać w taki sposób, by pasowały do naszej sylwetki. Wybór nieodpowiedniego modelu torebki może być niekorzystny dla naszej figury.

Stawiając na nowoczesne torebki damskie, bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Szczupłe osoby powinny raczej wybierać albo mniejsze torby, które będą idealnie pasowały do filigranowej sylwetki, albo duże torby, które będą kontrastowały z figurą. Dobry wybór dla nich to mały kuferek lub shopperka.

Dla średnich i puszystych

Panie o regularnych kształtach, których sylwetki określa się mianem „normalnych”, mogą nosić duże i średnie torebki, które dobrze się będą prezentowały na tego typu figurze. Nie dodadzą kilogramów, a w niektórych sytuacjach wysmuklą. Listonoszka, shopperka lub aktówka to bardzo dobry wybór dla osób o tego typu sylwetce. Osobom puszystym odradza się natomiast noszenie torebek w wersji mini. Na tle obfitych kształtów po prostu znikną lub dadzą wrażenie zbyt dużego kontrastu.

Duże designerskie torebki damskie o podłużnym kształcie to znacznie lepsza propozycja dla osób tęższych. Wydłużają sylwetkę i odciągają uwagę od mankamentów figury. Jeśli do tego są ozdobione aplikacjami lub frędzlami czy ćwiekami, efekt będzie jeszcze lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top